Şifreleri Bildir

Bu eklenti, yazılan karakterlerin yıldız işareti olarak söylendiği web tabanlı e-posta sitelerinde oturum açarkenki gibi, parolalar gibi korumalı kontrollerde yazılan metni seslendirme seçeneği sunar.

Not: NVDA, yazılan parolaların Windows terminallerinde söylenip söylenmeyeceğini yapılandırma seçeneğine sahiptir. Bu eklenti, bu tür kontrolleri etkilemez.

nasıl yapılandırılır

Eklenti, NVDA Tercihler alt menüsü altındaki ayarlar iletişim kutusundaki kategorisinden yapılandırılabilir. Eklenti ayarları panelini açmak için bir hareket, Girdi hareketleri iletişim kutusundan Konfigürasyon kategorisinden atanabilir.

İpucu: NVDA'yı yazılan karakterleri veya sözcükleri söyleyecek şekilde yapılandırmadıysanız, ancak parolalarda yazılan metni duymak istiyorsanız, yazılan karakterlerin ve parolaların konuşulmasını etkinleştirmek için bir konfigürasyon profili oluşturabilir ve bunu bir harekete atayabilir veya bir tetikleyici oluşturabilirsiniz. belirli durumlarda otomatik olarak etkinleştirin. Kolaylık sağlamak için NVDA, eklenti yüklendiğinde özel bir profil oluşturmak isteyip istemediğinizi soracaktır.

Changes for 3.0

  • Cannot be run in secure mode.
  • Compatible with NVDA 2022.1.

2.0 için değişiklikler

  • NVDA 2021.1 ile uyumlu.

1.0 için değişiklikler

  • İlk sürüm.